Dziennik Przedsiebiorcy

MAC 2017 zgromadzi światowej sławy specjalistów Digital Marketingu, takich jak Jeff Bullas (Top Digital Influencer), który opowie o trzech filarach sukcesu w Digital Marketingu czy Michael Brenner (Top B2B Marketer, współautor bestsellera “The Content Formula”), który zdradzi publiczności jak zostać zauważonym dzięki działaniom marketingowym. Kolejna prelegentka – Tara Hunt (najbardziej wpływowa kobieta w świecie technologii według magazynu Fast Company) opowie o sile personalizacji oraz o tym jak przekaz video może odmienić sprzedaż online. Mathew Sweezey (autorytet świata marketingu i innowacji) z kolei przybliży uczestnikom jak w dzisiejszych czasach postrzegany jest biznes i w jaki sposób wpływa to na zmianę roli działu marketingu w firmach.

Oprócz głównych mówców, swoje przemyślenia zaprezentuje również 9 ekspertów z obszaru marketingu z całej Europy. Prelegenci podczas wydarzenia nie tylko zainspirują uczestników, ale również rozwieją ich wątpliwości podczas networkingu. Co więcej, zebrani będą mieli możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, poznania nowoczesnych narzędzi marketingowych oraz wymiany doświadczeń z kolegami z różnych stron świata.

Kluczowi prelegenci:

  • Jeff Bullas,
  • Mathew Sweezey,
  • Michael Brenner,
  • Tara Hunt

Pozostali prelegenci:

  • Grzegorz Błażewicz,
  • Rafał Brzoska,
  • András Szegedin,
  • Adelina Toma,
  • Małgorzata Marcinkowska,
  • Valentin Radu

Koszt biletu: 99 Euro z kodem promocyjnym SALESMANAGO

Rejestracja: http://www.marketingautomationcongress.com/tickets.html

SALESmanago, jedna z największych firm specjalizujących się w automatyzacji marketingu, 26 kwietnia 2017 w Krakowie organizuje Marketing Automation Congress. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną aktualne trendy w dziedzinie marketingu oraz najnowsze narzędzia branżowe, przede wszystkim zaś ich zastosowanie w budowaniu efektywnych strategii marketingowych.

 
 
www.marketingautomationcongress.com/
 

Komentarze  

Greg
@ Greg 16.01.2018 05:27
Hi colleagues, its fantastic post regarding tutoringand completely
explained, keep it up all the time.

Feel free to visit my web-[cenzura]; Johny Jackson: http://bit.ly/2EWLfYx
Dolly
@ Dolly 13.01.2018 05:17
Your style is really unique in comparison to other people I've read stuff
from. Many thanks for posting when you have the
opportunity, Guess I'll just book mark this page.

my web-[cenzura] Johny Jackson: http://bit.ly/2EWLfYx

Dołącz do dyskusji

Kod antyspamowy
Odśwież

FacebookGoogle Bookmarks