Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 29.09.2021

KW_TAGS

Jimmy MMCars

Każda marka motoryzacyjna ma model, który jest jej międzynarodową wizytówką. W przypadku Suzuki za taki możemy uznać Jimny. To auto cieszy się powszechną rozpoznawalnością na całym świecie, a od momentu debiutu w 1970 roku przeszło szereg korzystnych zmian. Najnowsza odsłona, produkowana od 2018 roku, to auto dojrzałe konstrukcyjnie, które nie jest już propozycją tylko dla fanów off-roadu. Sprawdź, czym wyróżnia się Suzuki Jimny czwartej generacji.

Wciąż ponadprzeciętne zdolności terenowe

Suzuki Jimny to samochód, obok którego trudno jest przejść obojętnie. Atrakcyjna, off-roadowa stylistyka nie jest jednak tylko opakowaniem, jak ma to miejsce w przypadku większości współczesnych SUV-ów i crossoverów. Tutaj mamy do czynienia z autem, którym bez obaw można wjechać w ciężki teren.

Producent zastosował w tym modelu napęd na cztery koła ALLGRIP PRO ze skrzynią redukcyjną, ramę nośną oraz sztywne zawieszenie osi ze sprężynami śrubowymi. Dodajmy do tego prześwit wynoszący aż 210 mm, a zyskamy obraz samochodu, który daje mnóstwo przyjemności i spokoju podczas jazdy w warunkach terenowych.

Jimny zapewnia również maksymalne poczucie bezpieczeństwa w czasie pokonywania zasypanych śniegiem ulic, górskich serpentyn czy stromych podjazdów. Jest to zatem naturalna propozycja dla każdego, kto np. codziennie musi pokonywać źle utrzymane drogi gruntowe lub po prostu lubi spędzać weekendy aktywnie, wybierając się blisko natury.

Nowoczesny design

Suzuki Jimny czwartej generacji bardzo zyskał pod względem stylistycznym. Linia nadwozia nadal podkreśla jego zdolności terenowe, natomiast została również dopasowana do oczekiwań współczesnych nabywców oraz trendów w motoryzacyjnym designie. Masywna sylwetka, wiele wariantów kolorystycznych, oświetlenie LED – to tylko kilka „smaczków”, dzięki którym Jimny wyróżnia się na ulicy i może być efektownym elementem krajobrazu wielkiego miasta.

Bezkompromisowa funkcjonalność

Suzuki Jimny, wbrew obiegowej opinii, nie jest samochodem tylko do zabawy w terenie czy jazdy po mieście. To bardzo praktyczne auto, na którego wyposażeniu znajdziemy szereg nowoczesnych systemów odpowiadających za bezpieczeństwo i komfort jazdy, schowków i uchwytów. Nie można również narzekać na ilość miejsca w kabinie – tym samochodem wygodnie mogą podróżować cztery dorosłe osoby.

Ciekawostką jest również specjalna wersja Suzuki Jimny przygotowana z myślą o profesjonalnych użytkownikach. Wariant N1 z homologacją ciężarową nie tylko gwarantuje korzyść podatkową (pełne odliczenie VAT-u), ale przede wszystkim oferuje przestrzeń bagażową o pojemności aż 863 litrów oraz ładowność do 150 kilogramów. Idealnie sprawdzi się więc w np. firmie budowlanej, przewozowej, agencji reklamowej etc.

Na koniec warto wspomnieć, że Suzuki Jimny jest samochodem bardzo dobrze wycenionym. Z aktualnymi ofertami zakupu tego modelu możesz się zapoznać w salonach autoryzowanego dealera marki – MM Cars Suzuki w Katowicach, Zabrzu, Lubinie oraz Warszawie.

Dołącz do dyskusji

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

PR-imo

Unilumin UTV-P – multimedialny roll-up dla digital signage

Unilumin UTV-P to gotowy wyświetlacz LED, który dzięki niestandardowemu formatowi oraz eleganckiej obudowie znacząco wyróżnia się na tle klasycznych...

Assistance na miesiąc? Sprawdź, gdzie je kupić!

Chcesz wyjechać autem za granicę? Pożyczasz samochód niedoświadczonemu kierowcy? Zabezpiecz się na wypadek stłuczki lub kolizji. Wiele TU oferuje...

manager zintegrowany styl zarzadzania

Menedżerowie preferują zintegrowany styl zarządzania,

Menedżerowie preferują zintegrowany styl zarządzania, a firmy produkcyjne korzystają z pomysłów własnych pracowników

Elastyczność umów najmu. Czy można coś zmienić?

Rolą dobrego doradcy jest - między innymi - pomoc klientowi przy sformułowaniu odpowiednich zapisów w umowach najmu dotyczących powierzchni biurowych.

Porady_RODO

Umowa powierzenia przetwarzania danych dla małżonka pomagającego w...

Niejednokrotnie zdarza się, że w prowadzeniu działalności gospodarczej pomaga małżonek przedsiębiorcy, który nie ma zawartej z przedsiębiorcą umowy o...

Praca przemysł motoryzacyjny

Kogo potrzebuje przemysł motoryzacyjny?

Samochody towarzyszą nam od ponad 100 lat. Ich produkcja na dobre rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych Ameryki pod koniec XIX wieku. W początkowym...

Domowe biuro

Co powinno się znaleźć w domowym biurze?

Coraz więcej osób pracuje w charakterze wolnych strzelców lub zdalnie. Wiąże się to z zamianą firmowego biuro na dom. Zastanawiasz się, jak...

Rośnie rynek wypożyczalni miejsc pracy

Według prognoz do 2020 r. ponad połowa osób zatrudnionych na etat w Stanach Zjednoczonych i Europie będzie pracowała jako freelancerzy czy start-upowi...