Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 30.07.2021

KW_TAGS

uzywane-maszyny-produkcyjne

Twój biznes się rozwija, a dotychczasowe maszyny procesowe nie są już wystarczające? Nie oznacza to jednak, że nie przydadzą się innym przedsiębiorcom! Sprzedaj sprzęt technologiczny, który masz i zbierz środki na kolejną inwestycję. Sprawdź, dlaczego warto dać maszynom przemysłowym drugie życie i dowiedz się, kogo poprosić o wsparcie.

Zakup sprzętu technologicznego – co zrobić z używanymi maszynami?

Rozwój technologiczny sprawia, że coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na bardziej nowoczesne i zautomatyzowane rozwiązania. Zmiany wymagają jednak odpowiedniej logistyki oraz inwestycji w zakup maszyn przemysłowych. W zależności od rodzaju prowadzonego biznesu zapotrzebowanie może być różne, tak samo, jak i ceny. Taka inwestycja wymaga odpowiednich nakładów pieniężnych, a nie każda firma może sobie pozwolić na większy wydatek – wszystko zależy od sytuacji biznesowej. Jak zatem rozwijać się z pominięciem wysokich kosztów? Zawsze można sprzedać sprzęt technologiczny, zamiast go magazynować.

Warto pamiętać, że nieużywane maszyny również niszczeją oraz tracą na wartości. Nie musisz jednak sam się tym zajmować. Niektóre firmy oferują jednocześnie sprzedaż i zakup maszyn przemysłowych. Jednym z europejskich liderów w tej dziedzinie jest Foeth, który od 1908 roku pomaga przedsiębiorcom działającym w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym i spożywczym się rozwijać. Nie tylko kupuje sprzęt technologiczny, ale równie go sprawdza, testuje i modernizuje przed sprzedażą. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może wprowadzać zmiany w swoim biznesie, nawet jeśli nie korzysta z maszyn prosto z linii produkcyjnej.

Sprzedaż maszyn przemysłowych – kto kupuje używany sprzęt?

Zdecydowałeś się na wymianę sprzętu technologicznego, ale sam nie chcesz zajmować się jego sprzedażą? Odpowiedzią na Twoje zmartwienia jest firma Foeth, która robi to zawodowo od ponad 100 lat. W swojej siedzibie w Barneveld w Holandii gromadzi ponad 2800 sprawdzonych maszyn przemysłowych, które zostały zmodernizowane i przetestowane, aby jak najdłużej służyły kolejnym przedsiębiorstwom.

Sprzedając maszyny przemysłowe z Foeth możesz liczyć na:

  • zapłatę w gotówce od razu,
  • błyskawiczną opiekę logistyczną (nawet dla przedsiębiorstw pozaeuropejskich),
  • fachowy demontaż pod okiem certyfikowanych specjalistów,
  • zebranie wszelkich odpadów po demontażu.

Zastanawiasz się, jak skontaktować się z Foeth w sprawie sprzedaży sprzętu technologicznego? Wystarczy wysłać formularz z dokładnym opisem oraz wyraźnymi zdjęciami. Dzięki temu sztab specjalistów będzie mógł ocenić wartość maszyn i zaproponować korzystną ofertę dla dobra Twojego przedsiębiorstwa. Sprzedaj swój sprzęt z Foeth – zmieniaj się oraz pozwól rozwijać się innym.

Dlaczego warto sprzedawać używane sprzęty technologiczne?

Sprzedaż maszyn przemysłowych to zysk dla więcej niż jednego przedsiębiorstwa. Dlaczego? Ponieważ jedna firma ma możliwość zainwestowania zgromadzonych pieniędzy w lepszy sprzęt, a inna może stać się właścicielem wciąż niezawodnego egzemplarza z drugiej ręki. Dzięki temu zmniejsza się również produkcja nowych modeli, co jest korzystnym rozwiązaniem dla środowiska. Magazynowanie oraz utylizowanie nieużywanych maszyn również nie należy do tanich ani praktycznych metod. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy specjalistów z Foeth, których wsparcie pomogło wielu przedsiębiorstwem na świecie.

Dołącz do dyskusji

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

bezpieczeństwo-informatyczne

Bezpieczeństwo informatyczne w firmie – o czym należy pamiętać?

Prowadząc firmę należy bezwzględnie zadbać o bezpieczeństwo informatyczne. Nawet małe uchybienia w systemie mogą prowadzić do bardzo dużych strat.

PR-imo

Pierwszy w Polsce darmowy live streaming z programistami gigantów IT

Ruszył pierwszy w Polsce cykl darmowych live streamów z polskimi programistami pracującymi za granicą dla światowych gigantów i przy innowacyjnych...

Jaki DELL wybrać

Laptopy Dell – jaki model poleasingowy wybrać?

Dell jest jednym z najpopularniejszych producentów notebooków, komputerów, tabletów i monitorów. Rozwiązania technologiczne dostarczane przez...

KRD-wezwanie-emailem

E-mailem wezwiesz dłużnika do zapłaty

Będzie szybciej i prościej. Łatwiej dla wierzycieli i trudniej dla dłużników. Już 13 listopada br. wchodzi w życie znowelizowana Ustawa o udostępnianiu...

Sto tysięcy mieszkań lepsze od „500 plus”?

Na początku kwietnia b.r. oficjalnie wystartował rządowy program „Rodzina 500 plus”. Jego koszt jest duży nawet w skali całego budżetu.

Kosze_prezentowe

Luksusowe kosze delikatesowe. Podarunek firmowy w dobrym stylu

Wypełnione markowymi produktami gourmet food kosze delikatesowe to jeden z najpopularniejszych podarunków firmowych. Co można w nich znaleźć?

dotPR

Polska firma, która zrewolucjonizowała rynek mebli na wymiar

Polskie meble biją rekordy sprzedaży za granicą i są istotną częścią krajowej gospodarki. Z analiz Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów wynika,...

Sky-shop.pl

Zapisz się na bezpłatne szkolenie online Ecommerce Power!

Ecommerce Power to bezpłatne szkolenie online dla właścicieli sklepów internetowych oraz początkujących e-przedsiębiorców.   Dlaczego warto? Otrzymasz potężną dawkę...