Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 20.12.2018

KW_TAGS

Używane jak nowe

Po używany samochód można udać się również do salonu dealerskiego. Na miejscu można także wziąć szybki kredyt na jego zakup!

Znalezienie dobrego samochodu z drugiej ręki może być sporym problemem. Używanych pojazdów można poszukiwać na serwisach ogłoszeniowych w internecie, w komisach czy na giełdach samochodowych. Oprócz tych miejsc auta na sprzedaż można znaleźć również w salonach dealerskich.

Dlaczego warto kupować używane auta od dealerów?

Samochody używane w salonach dealerskich pochodzą głównie z leasingu, są sprowadzane z zagranicznych salonów i pozyskiwane od klientów w ramach odkupu i wymiany. To głównie modele z ostatnich roczników, dlatego to świetna szansa dla osób poszukujących w miarę nowych samochodów w dobrym stanie.

Przed wystawieniem na sprzedaż samochody w salonach są dokładnie sprawdzane i ewentualnie naprawiane. Wyniki badań technicznych są do wglądu klienta, dlatego nie ma ryzyka, że kupujemy pojazd całkowicie inny niż w opisie. Można bez problemu wybrać się na jazdę próbną. Dodatkowo, używane auta na sprzedaż z salonów mają również gwarancję.

Kredyt na używane auto od dealera – wszystko na miejscu

Dodatkowym plusem zakupu używanego samochodu w salonie dealerskim jest możliwość zaciągnięcia kredytu na miejscu. Klient, który nie ma wystarczających oszczędności na kupno wypatrzonego modelu, nie musi udawać się do banku, aby tam zdobyć potrzebne finansowanie – może zrobić to również w salonie dealera.

Dealerzy oferują atrakcyjne metody finansowania zakupu pojazdów – kredyty samochodowe i leasingu na dogodnych warunkach. Wniosek wypisuje się w salonie, a odpowiedź można mieć już w ciągu godziny. W ten sposób zakupienie używanego samochodu może stać się jeszcze prostsze, wygodniejsze i szybsze.

Marki samochodowe mają często własne banki albo też działają jako pośrednicy w podpisaniu umowy kredytowej z wybranym bankiem oferującym najkorzystniejsze warunki. W ten sposób klient może zakupić pojazd w przystępnej cenie – bez załatwiania wymaganych formalności poza salonem.

Dołącz do dyskusji

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

Postępowanie UOKiK w sprawie: 1&1 Internet i home.pl

UOKiK wydał postanowienie o przedłużeniu o cztery miesiące terminu na zakończenie postępowania w sprawie koncentracji polegającej na przejęciu przez 1&1...

Brakuje specjalistów do spraw cyberbezpieczeństwa! Nowy raport Intel...

Jak pokazują najnowsze badania Intel Security i CSIS, specjaliści ds. bezpieczeństwa w sieci to aktualnie najbardziej poszukiwani eksperci w branży IT.

Jak dobrze wyliczyć i uzasadnić budżet IT?

Chcąc odpowiednio przygotować budżet i uzasadnić wszystkie ujęte w nim koszty, szefowie IT muszą przede wszystkim stworzyć opartą na konkretnych celach...

Wycena centrów handlowych

W przypadku centrów handlowych szczegółowej analizie podlega szereg czynników makroekonomicznych, jak również dotyczących samej nieruchomości.

Elastyczność umów najmu. Czy można coś zmienić?

Rolą dobrego doradcy jest - między innymi - pomoc klientowi przy sformułowaniu odpowiednich zapisów w umowach najmu dotyczących powierzchni biurowych.

Badanie cen robót i obiektów drogowych oraz mostowych

W badaniu cen robót i obiektów drogowych oraz mostowych uczestniczy około 250 podmiotów,  specjalizujących się w budownictwie drogowym i mostowym,...

dotPR

Kiedy Ci się marzy efektywna promocja sprzedaży…

    Promocja sprzedaży to niezwykle istotny element działań marketingowych. Może nie tylko dostarczyć szybkich i mierzalnych wyników, ale również...

Ubezpieczenia komunikacyjne - pytania

Ubezpieczenia komunikacyjne — odpowiadamy na najważniejsze pytania

Kupiłeś nowy samochód i zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego ubezpieczenia? A może rozważasz zmianę starej polisy na bardziej atrakcyjną?...