Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 24.11.2015

KW_TAGS

System klasy BPM stworzony przez krakowską firmę Webcon został uznany przez użytkowników najlepszym rozwiązaniem na SharePoint w Europie. Rozwiązanie otrzymało główną nagrodę w konkursie organizowanym przez European Sharepoint Community w kategorii Best SharePoint Solution.

Webcon Business Process Suite jest kompleksowym rozwiązaniem dla platformy Microsoft SharePoint, które pozwala skutecznie zarządzać dokumentami i procesami biznesowymi przedsiębiorstwa. System porządkuje pracę i optymalizuje procesy przebiegające w firmie. Jest rozwijany od 2006 roku przez specjalistów pracujących w Krakowie.

Rozwiązania konkursowe można było zgłaszać w pięciu różnych kategoriach. Wszystkie zgłoszenia zostały przeanalizowane, ocenione i zweryfikowane przez ekspertów European SharePoint Community (Europejskiej Społeczności SharePointa), którzy następnie wytypowali finalistów. O zwycięstwie w danej kategorii zadecydowała sama społeczność SharePointowa poprzez głosowanie.

Największą wartością dla nas jest to, że swoje głosy na nasze rozwiązanie oddawali użytkownicy systemów sharepointowych z całej Europy, czyli ludzie, którzy na co dzień pracują z systemami BPM, także z naszym, i mogą wskazać najlepsze z ich punktu widzenia narzędzie. Cieszy nas to i napawa dumą, że polski produkt najpełniej odpowiada na potrzeby międzynarodowego środowiska – komentuje Łukasz Wróbel, dyrektor działu konsultingu Webcon.

Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali na konferencji European SharePoint Conference. To największa europejska konferencja poświęcona platformie Microsoft SharePoint, oferująca uczestnikom możliwość udziału w wielu panelach tematycznych prowadzących przez światowej klasy specjalistów. Tegoroczna edycja konferencji zgromadziła ponad 1400 uczestników z całego świata.

Podczas konferencji mieliśmy szansę przedstawić ludziom z wielu krajów świata polskie rozwiązanie stworzone przez firmę z polskim kapitałem. Nagroda, którą otrzymaliśmy, potwierdza, że nasze rodzime systemy informatyczne mają doskonałą jakość i mogą śmiało i skutecznie konkurować ze światową czołówką – komentuje dodaje Radosław Putek, prezes Webcon.

Webcon jest polską firmą, która od 2006 roku tworzy oprogramowanie klasy Business Process Management (BPM) dla platformy Microsoft SharePoint. Autorski system Webcon Business Process Suite wyróżnia się na rynku innowacyjną koncepcją technologiczną i biznesową, co jest doceniane przez największe krajowe i międzynarodowe przedsiębiorstwa. W gronie klientów Webcon znajdują się m.in.: Grupa TAURON, Intersport, LPP, Energa, Polskie Koleje Państwowe, Solar, Answear, Barlinek, Grupa Nowy Styl, a także nowojorska Haddad Brands (firma odpowiedzialna za obsługę takich marek jak: NIKE, Jordan, Converse, Levi’s).

Informacja prasowa

Dołącz do dyskusji

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

Używane jak nowe

Używane auto na kredyt – także u dealera!

Po używany samochód można udać się również do salonu dealerskiego. Na miejscu można także wziąć szybki kredyt na jego zakup!

Trendy w online marketingu kierowanym do kobiet

Dziś w Polsce jest 24,82 mln użytkowników sieci, z czego 10,98 mln to kobiety, jak wynika z badania internetu Megapanel PBI/Gemius z 2015 r.

Freelancer - zawód przyszłości?

w Polsce przybywa osób decydujących się na rozwój swoich pomysłów biznesowych. W naszym kraju zarejestrowane jest niemal 3 mln. jednoosobowych...

Ile kosztuje paleciak

Ile kosztuje paleciak? Cena, rodzaje i najważniejsze dane - sprawdź...

Paleciak może stanowić znaczne ułatwienie codziennej pracy nawet na niewielkiej przestrzeni magazynowej czy sklepowej. Załadunek i rozładunek towarów, a...

Czym jest zdolność kredytowa i jak ją poprawić?

Inwestowanie w rozwój własnej firmy jest niepisaną zasadą prowadzenia biznesu. Jednak nie wszyscy przedsiębiorcy dysponują odpowiednimi środkami, które...

Adwokat Wodzisław Śląski

Przedawnienie karalności przestępstwa

Choć popełnienie czynu zabronionego jest w polskim prawie karalne, nie należy pomijać ważkiej kwestii związanej z tym, że po upływie określonej liczby...

PR-imo

Jak zadbać o ciągłość biznesu w trakcie i po COVID-19?

W obliczu kryzysu ekonomicznego, priorytetem dla przedsiębiorców jest zapewnienie bezpieczeństwa własnej firmie i jej pracownikom. W biznesie nie działa...

Wymiana walut przez internet? Ile można oszczędzić?

Kupujesz w zagranicznych sklepach internetowych? A może wyruszasz w podróż? Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić, wymieniając pieniądze w sieci.