Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 06.07.2015

KW_TAGS

Inwestycje w nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości jest nie tylko najlepszym, nie tylko najszybszym i nie tylko najskuteczniejszym, ale jest jedynym sposobem, by stać się bogatym

Theodore Roosevelt

Popularna maksyma rynkowych spekulantów mówi, że nie istnieją lepsze sposoby na zarabianie pieniędzy, niż giełda i nieruchomości. Ktoś, kto w 2003 roku zainwestował w nieruchomości, zarobił na tym ok. 17% więcej niż gdyby kupił wtedy akcje – wynika z analizy Home Broker. Zaletą długoterminowych inwestycji w nieruchomości jest także fakt, że zmienność cen mieszkań jest znacznie mniejsza niż w przypadku indeksów giełdowych.

Rynek nieruchomości coraz częściej staje się atrakcyjną alternatywą do lokowania kapitału dla inwestorów. Mieszkanie pod wynajem może przynieść nawet dwa razy więcej niż lokata w banku. Mała satysfakcja z lokat skłania do inwestycji w nieruchomości, szczególnie że jak oceniają eksperci, ich wartość będzie wzrastała.

Więcej jest też terenów i obiektów, z tzw. potencjałem – doskonale zlokalizowanych i przez to gwarantujących pewniejszy zysk. W naszym Raporcie poruszamy także nowość na polskim rynku – condohotele.

Rentowność takiej inwestycji sięga nawet do 10% rocznie. Na czym polegają system inwestycji typu condo? Na to i wiele innych pytań odpowiemy w naszym Raporcie. Prezentujemy szerokie spojrzenie na rynek nieruchomości w Polsce. Zawarte w Raporcie informacje i porady mogą być pomocne przy podejmowaniu decyzji biznesowych. Mamy nadzieję, że dzięki zawartej w nim wiedzy naszych ekspertów, przewodnik stanie się przydatnym narzędziem w planowaniu własnych inwestycji.

Zapraszam do lektury

Iwona Polok
Redaktor Naczelna

   

 

 

Partnerzy medialni i merytoryczni:

 

 

Komentarze  

Amy
@ Amy 11.09.2019 04:52
Witam chciałem tylko powiedzieć, że strona bardzo długo
się uruchamia.

My web blog - Radomil Frak: http://forum-kredytowe.biz/

Dołącz do dyskusji

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

Inwestycje w nieruchomości

Inwestycje w nieruchomości - raport 2015

Inwestowanie w nieruchomości jest nie tylko najlepszym, najszybszym i najskuteczniejszym, ale jest jedynym sposobem, by stać się bogatym

Inwestycja w wiedzę

Kompendium: Inwestycja w wiedzę

Uczenie się jest procesem, nabywania nowych umiejętności z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości.

Raport: Inwestycje w nieruchomości

W Raporcie: gdzie inwestować w 2014, zakup mieszkania pod wynajem...

Biznesowy Przewodnik Turystyczny

Pałace, Zamki, fascynujące pięknem hotele i rezydencje w Polsce... 

Komentarze ekspertów

Zmiany na osiedlach od 2016 r. - Możliwy wzrost podatku od kilku do...

Od 1 stycznia 2016 r. zwiększy się podstawa opodatkowania części wspólnych w przypadku, gdy w budynku wyodrębniono własność lokali.