Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 26.11.2020

KW_TAGS

Toyota Plus to program, który udostępnia samochody używane w doskonałym stanie technicznym, po przebytych kompleksowych badaniach diagnostycznych, w najlepszych cenach. Program został stworzony oferując klientom przede wszystkim komfort i gwarancję udanego, bezproblemowego zakupu samochodu. Zakup używanego samochodu zazwyczaj bywa trudny i problematyczny. Kto z nas nie spotkał się z samochodami, które posiadały zatajone wady, podany nieprawdziwy przebieg licznika bądź problemy z dokumentacją pojazdu lub nawet z jego legalnością? Poszukiwania samochodu z rynku wtórnego potrafią być prawdziwym koszmarem. Największe koncerny samochodowe stworzyły dla swoich klientów ofertę udostępniająca samochody używane z gwarancją sprawdzonego stanu technicznego. Taki model sprzedażowy pod nazwą Toyota Plus wprowadził też japoński producent samochodów. Kupując samochód używany oczekujemy pewności, ze pojazd jest sprawny technicznie, nie posiada ukrytych wad, jego przebieg jest zgodny z prawdą, a przede wszystkim oczekujemy od pojazdu komfortu jazdy i bezpieczeństwa. W ramach oferty Toyota Plus w Toyota Cygan dostajemy to wszystko, a nawet i więcej, gdyż program zapewnia 12 lub 24 miesięczną gwarancję zakupu.

Samochody Toyoty cieszą się doskonałą renomą na rynku. Są znane ze swojej niezawodności oraz wytrzymałości i to właśnie one prezentowane są w programie Toyota Plus, ale nie tylko. Program oferuje szeroką gamę modeli Toyota w bardzo dobrych cenach, a dodatkowo objęte programem są także samochody innych renomowanych marek. Warto dodać , że w ofercie samochodów znajdziemy pojazdy we wszystkich możliwych klasach i rodzajach nadwozi. Auta osobowe, a także dostawcze. Najnowsze pojazdy posiadające minimalny przebieg to roczne samochody, natomiast te najstarsze posiadają nie więcej niż 10 lat oraz przebieg do 200 tysięcy kilometrów. W tak ogromnym przedziale w Toyota Jagiellońska każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla swoich potrzeb.

Samochody, które znalazły się w Toyota Marki Używane to auta z pewnego źródła. Dealer Toyoty przed wystawieniem auta na sprzedaż dokładnie sprawdza jego stan techniczny. Samochody weryfikowane są w bardzo szczegółowy sposób. Bardzo często do programu Toyoty trafiają samochody demonstracyjne dealerów, a także pojazdy poleasingowe, lub takie, które zostały przyjęte w ramach rozliczenia od klientów. Program Toyota Plus obejmuje swoje samochody co najmniej 12 miesięczną gwarancja. Z limitem do 20 tysięcy przejechanych kilometrów lub 24 miesięczną gwarancją z 40 tys. kilometrowym limitem. W tym okresie samochód podlega okresowym badaniom technicznym. Można wybrać jedną z dwóch opcji gwarancyjnych. Opcję pierwszą- Plus Optimum, która obejmuje gwarancje na silnik, elementy elektryczne i elektroniczne samochodu, skrzynie biegów oraz sprężarkę klimatyzacji i układ przeniesienia napędu. Opcję drugą- Plus Premium, która oprócz wszystkich elementów wymienionych przy opcji Optimum dodatkowo obejmuję między innymi bezstopniowe skrzynie biegów, mechanizm różnicowy, sprzęgło, koła, wał napędowy układ kierowniczy, hamulcowy, chłodzenia, wytrysku paliwa, zawieszenia i inne.

Każdy samochód zanim zostanie objęty programem i trafi do Toyota Żerań Używane, jest dokładnie sprawdzany. Podlega jednolitej i szczegółowej weryfikacji, które potwierdzana jest profesjonalną dokumentacją. Wydawany jest Certyfikat Kontroli Jakości. Kontrolę samochodów przeprowadzają wykwalifikowani mechanicy Toyoty korzystając ze specjalistycznych narzędzi i sprawdzonej ścieżki diagnostycznej.
Bardzo dokładnie kontrolowany jest stan nadwozia samochodu, komory silnika, oraz podwozia. Po wszystkich testach mechaniki samochodowej odbywana jest jazda próbna, weryfikująca między innymi działanie elektronicznych systemów oraz wszystkich pokładowych urządzeń.

Cena samochodów w ofercie Toyota Plus może okazać się troszkę wyższa niż ceny na portalach aukcyjnych i ogłoszeniach prywatnych, jednak w zamian otrzymujemy sprawdzony samochód po dokładnej analizie stanu technicznego oraz gwarancję mechaniczną – gwarancję udanego zakupu.

Dołącz do dyskusji

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

Jak bezpiecznie kupić samochód używany i na co uważać?

Każdy kupujący samochód używany powinien liczyć się z dodatkowymi wydatkami po jego zakupie. Czy w „stanie idealnym” można kupić "używkę"?

Ubezpieczeniem OC - obalamy i potwierdzamy 10 mitów

Wokół polisy OC krąży wiele legend, przyjrzyjmy się niektórym z nich by uniknąć przykrych niespodzianek z powodu błędnego przekonania o którymś z nich

Taryfikator punktow karnych - przewóz osób

Aktualny Taryfikator punktów karnych 2019 r. - przewóz osób

Aktualny Taryfikator punktów karnych 2019 r. - przewóz osób

Ubezpieczenie assistance - pułapki w umowach

Assistance przyda się w przypadku awarii, kiedy dojdzie do wypadku czy kradzieży. Sprawdź, za co nie warto przepłacać.

Leasing: procedura standardowa i uproszczona

Polscy przedsiębiorcy z sektora MSP coraz chętniej sięgają po alternatywne sposoby finansowania firmowej floty.

Kilometrówka - aktualna stawka za 1 kilometr

Jak ją rozliczyć w działalności jednoosobowej, a jak w spółce? W inny sposób kilometrówka obowiązuje w przypadku osób fizycznych, prowadzących...

Amortyzacja samochodu jak ją obliczyć i rozliczyć

Rozliczenie wydatku jako kosztu podatkowego na gruncie ustaw o podatku dochodowym nie jest sprawą prostą i wymaga znajomości zasad amortyzacji

pożyczyć leasingowy samochód

Czy można komuś pożyczyć leasingowany samochód?

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wzięcie samochodu w leasing, ponieważ uznaje, że jest to rozwiązanie bardziej opłacalne.