Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 15.05.2018

KW_TAGS

Horoskop bliznesowy 2018

Horoskop dla biznesu może wydawać się absurdalnym pomysłem -  przecież przedsiębiorcy to ludzie mocno stojący na ziemi, analitycy, wizjonerzy. Tak, wszystko się zgadza, jednak pamiętajmy, że w biznesie, może nawet bardziej niż w innych dziedzinach życia bardzo ważna jest jedna rzecz – szczęście.  
Horoskop sam w sobie szczęścia nie zapewni, jest on raczej stymulantem do refleksji, wsparciem do decyzji, podpowiedzią lub wskazówką, ostrzeżeniem lub zachętą do działania.

Astrologia sama w sobie jest odmiennym stanem do twardych danych i analizy, zastępuje ona ludzkie podejście, przedstawiając na podstawie położenia ciał niebieskich na nieboskłonie.

Horoskop dla biznesu na rok 2018 zapowiada się bardzo ciekawie. Będzie to rok pełen bardzo zróżnicowanych wyzwań. To czego nie można mu odmówić to zakresu pracy jaki czeka przedsiębiorców. Horoskop przedstawia możliwości zdobycia kontraktów zarówno o wysokiej wartości jak i większej ilości mniejszych zleceń, przedsiębiorcy będą musieli dużo mocniej niż w latach ubiegłym skupić się na zarządzaniu personelem.  Rok będzie również przełomowy z powodów zmian, jakie narzucone zostaną przedsiębiorcą wbrew ich woli – konieczność dostosowania się do otoczenia będzie bardzo wyraźnym przesłaniem roku 2018.

Baran – horoskop biznesowy 2018

Dla barana rok 2018 przedstawia bardzo duży potencjał, przewidywane są wyższe wzrosty w zarobkach, jednak będą one okupione wysiłkiem i koniecznością wykorzystania umiejętności i doświadczeń zebranych w latach wcześniejszych. Wykorzystanie doświadczeń i umiejętności jest o tyle ważne, że na drodze do zawodowego sukces napotkasz nieprzewidziane wyzwania.  Zgodnie z horoskopem (układ Marsa) sprawia że powinieneś rozważyć rozwój biznes (wprowadzenie nowego produktu, poszerzenie oferty), rób to ostrożnie, pamiętaj o zagrożeniach i myśl o tym jak o inwestycji, która zacznie procentować pod koniec roku i przyniesie zyski w kolejnym. Horoskop na rok 2018 dla barana zaleca ostrożność w inwestycji.

Byk – horoskop biznesowy 2018

Początek roku nie będzie sprzyjający dla przedsiębiorców spod znaku byka. Mogą się pojawić nieprzewidziane problemy w rozwoju przedsiębiorstwa oraz nieudane inwestycje. Warto przeczekać ten okres i przygotować się dobrze na drugą połowę roku, gdzie horoskop jest dla osób spod znaku byka bardzo łaskawy. Będzie to okres bardzo intensywnej pracy, dużej ilości zleceń  wymagających ogromnego zaangażowania w prowadzone projekty. Okres ten może również powodować zmęczenie, warto się na nie przygotować, gdyż ostatni kwartał 2018 będzie dla osób spod znaku byka zarówno intensywny ale i przyniesie wiele satysfakcji.

Bliźnięta – horoskop biznesowy 2018

Dla osób spod znaku bliźniąt rok 2018 będzie wiązał się z dużą ilością wyzwań, na pewno będziesz mógł liczyć na pojawiające się okazje od pozyskania bardzo dobrych ofert. Ważne, abyś jednocześnie skupił się na zarządzaniu swoimi pracownikami, ten rok będzie wymagał od Ciebie znalezienia balansu pomiędzy czasem poświęconym Twoim partnerom biznesowym, a pracownikom.  Popracuj nad konkurencyjnością swoich ofert, ale pamiętaj - nie idź na kompromisy w kwestii jakości produktu / usługi.

Rak – horoskop biznesowy 2018

Zapowiada się bardzo dobry rok dla przedsiębiorców spod znaku raka, duże umowy są już w zasięgu ich rąk. W tym roku rozpraszać mogą Cię sprawy osobiste, będą one rywalizowały o Twoją uwagę na równiej mierze co duże kontrakty, których w tym roku możesz się spodziewać. Najlepszy okres dla raka przypada od połowy marca do końca września – wykorzystaj ten okres, pamiętając o równowadze między pracą, a domem.

Lew – horoskop biznesowy 2018

Ten rok będzie dla Ciebie bardzo dobrym finansowo, nie bój się dużych kontraktów o znacznej wartości, wychodź z inicjatywą biznesową. Jednocześnie postaraj się nie zaniedbywać zdrowia i spraw, które Cię otaczają. Uważaj jedynie na nieuzasadnione wydatki, nie daj się ponieść dobrej passie. Ostrożność i kontrola w sferze osobistej i odwaga w biznesie sprawia że rok 2018 będzie dla Ciebie szansą na przezwyciężenie wcześniejszych niepowodzeń.

Panna - horoskop biznesowy 2018

W roku 2018 układ gwiazd jest dla znaku panna pod wieloma względami podobny do układu Lwa, duże szanse na większy kontrakt, będący na skraju możliwościach biznesowych. Opanowanie, spokój i cierpliwość to cechy jakie panna powinna się cechować. Możliwy jest rozwój biznesu o nowe osoby. Pamiętaj, jeśli rok 2018 okaże się zbyt trudny dla Ciebie nie rezygnuj, pod koniec 2018 roku pojawią się na horyzoncie nowe perspektywy, równie obiecujące jak obecne.

Waga - horoskop biznesowy 2018

Plany, plany i jeszcze raz plany, dla wagi wydarzenia w tym roku nie będą wymagające, nie pojawią się żadne ambitne projekty. Zaplanuj swój czas, tak aby sukcesywnie dążyć do rozwoju, jednak małymi krokami. Na koniec roku portfel wagi powinien powiększyć w stosunku do roku ubiegłego, jednak tylko dzięki skrupulatnemu działaniu i mozolnej pracy.

Skorpion – horoskop biznesowy 2018

Dla skorpiona będzie to pracowity rok, dużo nowych wyzwań, dużo transakcji, nieustanny ruch. Rok 2018 w biznesie dla skorpiona może również okazać się rokiem niespodzianek. Staraj się zachować szczególną ostrożność w stosunku do nowych klientów, negocjacje nowych umów mogą nie pójść po Twojej myśli. Jest szans że pod koniec roku skorpion zdobędzie to o czym w biznesie zawsze marzył.

Strzelec – horoskop biznesowy 2018

Rok 2018 będzie rokiem prognoz i zmiany. Czas zrobić rachunek sumienia, skupić się na swoich silnych stronach i uważać na słabe. Rok ten będzie dla strzelca dobry, ale niestety – nie łatwy.  Nie  planuj żadnych działań do końca wakacji, ten okres będzie dla Ciebie bardzo ryzykowny biznesowo. Pod koniec roku skoncentruj uwagę na działaniach o największym potencjale wysokiego nominału zysku. Nie rozpraszaj swojej uwagi mniejszymi transakcjami.

Koziorożec – horoskop biznesowy 2018

Konfiguracja planet wskazuje na rok ciężkiej pracy. Okres wakacji będzie dla Ciebie dobrą okazją do dodatkowych zarobków, postaraj się wykorzystać ten czas. Skup się na pracy i pamiętaj – nie będzie ona lekka, ale może być intratna. W 2018 koziorożec musi uważać na jedną rzecz – wystrzegać się wszystkiego co nowe, unikaj nowych inwestycji czy kontrahentów. Staraj się rozwijać biznes w ścieżce którą obrałeś wcześniej, to przyniesie lepszy efekt.

Wodnik - horoskop biznesowy 2018

Układ planet będzie wspierał wodnika w 2018 roku, od połowy roku wodnik będzie miał bardzo dużo szczęścia w biznesie. Nie bój się odważnych decyzji, postępuj w zgodzie z sobą i realizuj plany, które do tej pory odkładałeś. Rozważ podróż zagraniczną, nowe odległe miejsca będą dla Ciebie inspiracją motorem do działania, co przełoży się na nowe przychody Twojej firmy.

Ryby - horoskop biznesowy 2018

Zaplanuj i wdrażaj plan rozwoju, rok 2018 może być dla Ciebie dobry, ale nie możesz zostać w miejscu. Zyski i korzyści są w zasięgu ręki, jednak aby je zdobyć będziesz musiał ciężko pracować.  Rozważ sposoby finansowania swojej firmy, będziesz potrzebował inwestycji, aby wykorzystać szansę jaką daje 2018 rok. Nie podejmuj pochopnie decyzji i uważaj na konkurencję, będzie ona w tym roku silna.

Pamiętaj, analiza pokazuje co było, horoskop, co może się wydarzyć, ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

Komentarze  

profile9870
@ profile9870 01.11.2018 16:12
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://[cenzura]mrandmrshowells.com/albums/userpics/10537/cheap-best-hosting-26744.jpg

Dołącz do dyskusji

Kod antyspamowy
Odśwież

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

Kapitał intelektualny i edukacja - konferencja

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz ALI Polska zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji poświęconej współpracy nauki i biznesu.

Siła Luksusu - o hotelu dla wymagających opowiada Dominika Krysztow

Hotel Czarny Potok Resort & SPA w Krynicy-Zdroju jest nowym hotelem – bo oddany do użytku został w 2012 roku

Dni wolne od pracy w 2017 roku

W 2017 roku wypada 13 dni wolnych od pracy ustawowo. Sprawdź, który dzień pracodawca musi oddać pracownikowi w innym terminie.

Rabarbar zdrowie przepisy

Rabarbar. Czy warto go jeść?

Rabarbar to rodzaj rośliny należący do rodziny rdestowatych. Obejmuje około 60 gatunków. Najpopularniejsze to rabarbar ogrodowy oraz rzewień lekarski.

Ucieczka z korporacji – najlepszy sposób na frustrację w pracy?

Praca w korporacji często rodzi różnego rodzaju negatywne emocje. Czy można znaleźć na nie dobre rozwiązanie?

Coachingu zespołowego warto doświadczyć?

Organizacje poszukują sposobów na zwiększanie swojej efektywności biznesowej. Czy coaching zespołowy może być tutaj użyteczny?

dla kogo praca programisty

Kto może zostać programistą?

Przedstawiciele tych 6 grup społecznych poradzą sobie jako programiści! Jesteś w jednej z nich?

zdrowie w ziemie

Jak utrzymać dobrą formę przez zimę

Zima to nie jest dobry czas na odchudzanie. Mróz za oknem, długie wieczory i ciepłe kaloryfery skłaniają do tego, żeby docenić smak chipsów, popijanych...